(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Всесвітня продовольча програма ООН зацікавлена у розширенні участі українських виробників в забезпеченні глобальної продовольчої безпеки

29 Листопад 2016

Всесвітня продовольча програма ООН зацікавлена у розширенні участі українських виробників в забезпеченні глобальної продовольчої безпеки. Про це йшлося на робочій зустрічі заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Олени Ковальової з представниками Всесвітньої продовольчої програми ООН (ВПП) в Україні.

«Українські аграрні компанії мають великі можливості щодо розширення участі в тендерах ВПП», - відмітила пані Дорте Еллехаммер, представник ВПП в Україні.

«При понад 14,5 млрд. доларів США експорту продукції АПК у 2015 році, обсяг реалізації продовольства в рамках Гуманітарних програм ООН склав 55,6 млн доларів США, левова частка, 48,2 млн доларів США, до ВПП. Тож, відіграючи провідні позиції на світовому ринку продовольства, українські виробники ще не в повній мірі реалізували свій потенціал в даному напрямі», - сказала  Олена Ковальова.

«Важливим є підвищення рівня обізнаності виробників України щодо участі в Гуманітарних програмах. З огляду на структуру закупівель ВПП, першим кроком стало запрошення на грудневе засідання робочої групи з питань функціонування ринку зерна представника ВПП, який надасть інформацію з питань участі в тендерах ВПП на закупівлю продовольства», - зауважила заступник Міністра.

Крім того, проговорено можливі кроки щодо започаткування участі українських виробників інших видів продовольства, і зокрема дитячого харчування, в програмах закупівель Всесвітньої продовольчої програми.        

Джерело: прес-служба Мінагрополітики http://minagro.gov.ua/uk/node/22695