(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Без ГМО: Органічні продукти набирають популярності

24 Листопад 2016
Ринок внутрішнього споживання органічної продукції в Україні за підсумками 2016 року зросте на 17,6% і перевищить 20 млн євро проти 17 млн ​​євро в минулому році. Про це заявив глава правління Федерації органічного руху України Євген Милованов.
 
За його словами, в Україні налічується понад 210 сертифікованих органічних малих і великих підприємств, які вирощують біопродукцію на 410 га.
 
Милованов зазначив, що українська органічна продукція має великий потенціал експорту на ринки Європейського союзу, особливо в Німеччину і країни Азії.
 
"Зараз йде підготовка до експорту нашої продукції в Японію. Також в минулому році чотири наших виробники поставляли свою продукцію в Сеул. У поточному році вперше експорт здійснили виробники органічного зерна в Нову Зеландію ", - додав експерт.
Як відомо, органічне землеробство - догляд за рослинами за допомогою природних методів вирощування. На відміну від хімічних препаратів, використання природних засобів дозволяє виростити урожай без застосування шкідливих речовин. Підтримувати родючість грунту без хімпрепаратів допомагають сидерати - рослини, які збагачують грунт органікою і харчуванням.
 
Джерело: http://agrinews.com.ua/show/301626.html