(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Експорт свинини з України практично зупинився

14 Листопад 2016
За 9 місяців 2016 року експорт вітчизняної свинини скоротився в 20 разів. Про це повідомив аналітик ФАО Андрій Панкратов, під час засідання "м'ясної" робочої групи, яка об'єднала фахівців Мінагрополітики, Мінекології, експертів міжнародних організацій, зокрема ФАО, ЄБРР і Світового банку, представників АСУ, бізнесу та інших аграрних асоціацій.
 
"Експорту свинини практично немає. Те, що виробляється, залишається на внутрішньому ринку і тисне на ціни. Це, звичайно, не дуже позитивний фактор", - прокоментував експерт.
 
За словами Панкратова, серед основних проблем, з якими зараз стикається експорт, - втрата російського ринку і африканська чума свиней в країні, що ускладнює пошук нових партнерів.
 
Говорячи про відвантаження за кордон живих тварин, то за січень-вересень 2016 року Україна експортувала 18 тис. голів свиней.
 
"Зараз покупець українського поголів'я лише один - Грузія. Однак не можна говорити, що свині вивозяться масово. Навпаки, вивозиться маленька частина поголів'я - 0,2% від загальних його обсягів всередині країни", - резюмує Панкратов.
 
Джерело: http://agrinews.com.ua/show/301314.html