(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Мінагрополітики продовжує розширювати експортний потенціал вітчизняного насіння

19 Жовтень 2016

Міністерство аграрної політики та продовольства України продовжує розширювати експортний потенціал вітчизняного насіння. Про це повідомив Міністр Тарас Кутовий під час зустрічі з представниками Американської торговельної палати та керівниками насіннєвих компаній.

«Наразі вихід України як рівноправного партнера на міжнародний ринок та розширення експорту насіння вимагає досягнення українським законодавством еквівалентності норм ЄС. А надалі постійного підтвердження відповідності європейським і міжнародним стандартам і вимог», - повідомив Міністр.

При цьому очільник відомства зазначив, що Мінагрополітики і надалі продовжує роботу по адаптації вітчизняної нормативної бази у галузі насінництва та охорони інтелектуальної власності до міжнародних вимог, зокрема діючі стандарти у відповідність до Регламентів та Директив ЄС.

Разом з тим Кутовий повідомив, що актуальним лишається питання співпраці Мінагрополітики і громадських організацій галузі насінництва.

«Ми повинні удосконалити нормативно-правову базу галузі насінництва. Головне – дати нашому виробнику конкурентний сорт. Тільки спільна та злагоджена робота дасть можливість сприяти у покрашенні функціонування ринку насіння», - додав Кутовий.

Джерело: прес-служба Мінагрополітики http://minagro.gov.ua/uk/node/22411