(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Україна розвиває органічне виробництво на рівні з іншими країнами

20 Серпень 2016

Україна вдало розвиває органічне виробництво на рівні з іншими країнами.

Про це, спілкуючись із журналістами одного з українських телеканалів зазначив Анатолій Рудюк, начальник відділу землеробства та меліорації Департаменту землеробства та технічної політики в АПК. 

«На сьогоднішній день, в Україні нараховується більше 220 підприємств, які мають площу зайняту під органічним виробництвом більше 400 тис га. Також сертифіковано біля 500 тис га дикоросів, що є одним із видів органічної продукції. Зважаючи на загальну площу 41,2 млн га сільгоспугідь, угіддя зайняті під органічне виробництво складають трохи більше одного відсотка. Це світовий показник. Україна в цьому плані не відстає від інших країн», - сказав Рудюк.

Також, він нагадав, що Міністр аграрної політики та продовольства України одним із пріоритетів діяльності відомства визначив розвиток галузі органічного виробництва. Так у Мінагрополітики розглядається можливість у рамках існуючих бюджетних програм частково компенсувати вартість сертифікації органічної продукції, придбаного насіння або субсидування виробників органічного насіння.

На переконання експерта, Україна має значний потенціал для розвитку галузі виробництва органічної продукції. «Зростання буде, і, я сподіваюся, для цього є всі передумови. В Україні прийнято Закон про органічне виробництво, однак він потребує суттєвих змін, які, до речі, Мінагрополітики вже готує», - зазначає Рудюк.

Джерело: Прес-служба Мінагрополітики