(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Єврокомісія збільшила квоти для України на деякі сільгосппродукти

30 Вересень 2016

Європейська комісія збільшила квоти для України на деякі сільськогосподарські продукти і промтовари. Про це повідомила комісар Європейського Союзу з питань торгівлі Сесілія Мальмстрем.

"Європейська комісія прийняла рішення про те, щоб надати Україні додатковий доступ до ринку в додаток до того, що вже зараз пропонується в рамках УВ ЗВТ. Це розширення додаткового доступу для ряду торгових позицій у сфері сільського господарства. Наприклад, такі товари як жито, ячмінь, пшениця, кукурудза, а також томатні продукти, і також надається розширений доступ за деякими товарними позиціями у сфері промисловості. Це, наприклад, добрива, взуття та електронні вироби", - сказала вона.
Згідно з прийнятим рішенням українські виробники сільськогосподарських товарів отримають додаткові квоти на кукурудзу, пшеницю, мед, крупи, томати, всього на 195 млн 950 тис. доларів. Зокрема, за словами Мальмстрем, Єврокомісія схвалила збільшення квот на ячмінь - 7,8 тис. тонн, овес - 4 тис. тонн, кукурудзу - 650 тис. тонн, мед - 3 тис. тонн, пшениці - 6 тис. тонн, виноградний сік - 500 тонн, перероблені томати - 5 тис. тонн.

 

Джерело: https://www.rbc.ua/ukr/news/evrokomissiya-uvelichila-kvoty-ukrainy-nekotorye-1475235460.html