(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

В Україні будується 12 зернових терміналів

27 Січень 2016

За п'ять років перевалка зерна в Україні може збільшитися, за різними оцінками, з 60 млн тонн до 100 млн тонн. А до 2020 року потужності українських портів перевищать 100 млн тонн на рік.

Про це в інтерв'ю «Uaprom» розповів голова державного підприємства «Адміністрація морських портів України» Андрій Амелін.

«Перевалка зерна у нас рекордна, з кожен роком спостерігається зростання, і через п'ять років перевалка повинна збільшитися, за різними оцінками, з 60 млн тонн до 100 млн тонн. Потужностей для цього обсягу в морпортах достатньо. Крім того зерновий термінал будує «Бруклін-Київ», планується проект в МТП «Южний», також існують плани з розвитку таких потужностей в Іллічівському порту», — зауважив Амєлін

За словами посадовця, сьогодні місткість зернових складів в морпортах становить майже 26 млн тонн, потужності перевалки — 45 млн тонн і ще 10 млн тонн — прямим варіантом (без використання складу).

«На сьогодні в процесі будівництва у морських портах України 12 зернових терміналів сукупною потужністю близько 23 млн тонн на рік. До 2020 року інвестори заявили про плани щодо створення потужностей більше 100 млн тонн на рік», — уточнив він.

 

Матеріал з порталу agravery.com