(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

У Вірменії розробили вологоутримуючі добрива

16 Січень 2016

У Вірменії розробили нове добриво для економії води — Біопур. Гранули добрива забирають воду з грунту (будь то зрошувальна або дощова) і повертають рослині, коли і скільки потрібно.

Про це розповів директор компанії Eco Technology Ашот Багдасарян, пише «Інфоіндустрія».

За його словами, добриво економить не тільки воду, але і поживні речовини в грунті. Зазвичай рослина не завжди встигає повністю увібрати все, що розчиняє в землі вода, поживні речовини можуть піти в глибинні води, і земля бідніє. А гранули добрива накопичують не тільки воду, а й корисні речовини.

Також добриво допомагає забрати надлишок води, якщо такий існує. Загалом його застосування допомагає підвищити врожайність на 40-60%.

Біопур вже пройшов ряд випробувань у фермерів-добровольців, а зараз по ньому захищає кандидатську дисертацію один із співробітників державного «Наукового центру овочебаштанних і технічних культур». Крім того, добриво випробовується по ряду міжнародних програм.

«Ми відправили зразки як фермерам, так і дослідним інститутам. Хочемо поставляти і комерційні партії, але для цього потрібно виробляти більше. Зараз у місяць виходить 1,5 тонн плануємо довести до 15-20 тонн», — зазначив Ашот Багдасарян.

Довідка:

1 кг добрива Біопур розрахований на 330 рослин, або, в середньому, на 1 га потрібно 90 кг.

 

Матеріал з порталу http://agravery.com/