(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Японські імпортери кукурудзи переорієнтуються з поставок із США на Бразилію і Україну

10 Листопад 2015

Про це з посиланням на Bloomberg, пише «УкрАгроКонсалт».
В даний час ціна на бразильське і українське зерно на 10 дол/тонна нижче, ніж на аналог зі Штатів.
За розрахунками японських трейдерів, імпорт кукурудзи із США в наступному кварталі може впасти на 20%. І на ті ж 20% (або на 1,5 млн. тонн за квартал) може зрости імпорт з Бразилії та України.
Так, і, в цілому, імпорт Японією кукурудзи трохи знижується. За 8 місяців цього року в країну було поставлено 9,7 млн тонн, що на 4,3% нижче торішнього показника. Імпорт за весь 2015 рік може знизитися до рівня 1986року. Причина — скорочення через високі витрати виробництва тваринницької продукції і, відповідно, зниження попиту на корми.
Імпорт кукурудзи із США за період січень-серпень 2015 року склав 8,37 млн тонн або 86% від загального обсягу імпорту. Постачання з Бразилії склали 877,605 тонн і постачання з України 336,427 тонн. Привабливість бразильського та українського зерна для японських імпортерів забезпечує, зокрема, падіння курсу валют цих країн щодо долара США. 

 

Матеріал з сайту http://agravery.com/uk/posts/show/aponski-importeri-kukurudzi-pereorientuutsa-z-postavok-iz-ssa-na-braziliu-i-ukrainu