(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

СВИНАРСТВО ДЕМОНСТРУЄ ЗРОСТАННЯ

26 Червень 2015

За даними «Рigua.info», промислове свинарство демонструє позитивну динаміку порівняно з початком травня минулого року.

Станом на 1 травня у сільськогосподарських підприємствах налічувалось 3,78 млн свиней, тобто на 48 тис. голів більше ніж на відповідну дату 2014-го. Приріст індустріального поголів’я спостерігається у більшій частині областей України. Найактивніший — у гоподарствах Київської (+62 тис. голів), Івано-Франківської та Тернопільської (+36 тис. голів у кожній), а також Львівській (+31 тис. голів).

Негативний вплив на промислове свинарство мало скорочення поголів’я у двох областях-лідерах виробництва промислової свинини — у Донецькій та Дніпропетровській — на 90 тисяч голів. Крім цього, відбулося скорочення чисельності свиней на сільгосппідприємствах Черкаської та Чернігівської областей. Хоча у цих регіонах поголів’я свиней зменшилось не так сильно (майже на 38 тис. голів), такі зміни все ж декомпенсували нарощування виробничих потужностей у інших областях країни.

Нагадаємо, світові ціни на м’ясо знижуються. Індекс цін у травні знизився на 1% відносно квітня — до 171,4 одиниць. Такі дані оприлюднила Світова організація продовольства і сільського господарства при ООН (FAO). Нижчі експортні ціни на м’ясо у США стали основним чинником просідання індексу.

 

Інформація з сайту

Аграрний тиждень. Україна

http://a7d.com.ua/novini/21237-svinarstvo-demonstruye-zrostannya.html