(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

"Агропродсервіс" на Тернопільщині відкриє тваринницький комплекс

27 Березень 2015

Майбутній тваринницький комплекс в селі Старе Місто Підгаєцького району Тернопільської області з кожним днем ​​стає все більш облаштованим. Як повідомляється на сайті корпорації, всього на репродукторі планують помістити більше тисячі голів основного стада свиней. Тут працюватимуть зооветеринарні фахівці, електрики, механізатори, тваринники, що є важливим внеском у подолання безробіття в районі, - наголошується в повідомленні.

Ще недавно вся територія району вражала запустінням, зруйнованими приміщеннями, поваленими дахами і вибитими вікнами. Свого часу тут був один з найпотужніших тваринницьких комплексів на Тернопільщині. У селі повірили планам щодо його відродження керівнику корпорації "Агропродсервіс" Івану Чайковському.

На репродукторі сьогодні вже трудиться кілька десятків місцевих жителів. Повним ходом йде розчищення території від чагарників, відновлення тваринницьких приміщень. В одному з них вже розміщені ремонтні свинки. Завершується монтаж другого приміщення для осіменіння свиноматок. А в маточнику, де одночасно працюють каменярі, електрики і монтажники, через сто днів відбудеться перший опорос свиноматок.

"Словом, зворотний відлік розпочато", - говорить І. Чайковський, який 24 березня побував на цьому об'єкті.

Як підкреслили в корпорації, особливе значення надається охороні навколишнього середовища. Щоб не допустити потрапляння відходів виробництва в грунтові води, побудували сучасну з надміцних ізоляційних матеріалів "лагуну", де також встановлюється потужне вентиляційне обладнання.

Інформацію було взято з сайту

ПроАгро

http://www.proagro.com.ua/news/ukr/4090338.html