(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

IFC допоможе Україні реалізувати аграрні інвестпроекти

04 Березень 2015

Міжнародна фінансова корпорація (IFC) сприятиме реалізації великих інвестиційних проектів аграрної галузі та відкриттю нових експортних ринків. Про це йшлося в ході зустрічі міністра аграрної політики і продовольства України Олексія Павленка з делегацією IFC, інформує Мінагропрод.

«IFC допомагає Україні не тільки фінансово, але і вводячи сучасні практики ведення бізнесу - прозорі та ефективні», - зазначив Олексій Павленко.

Міністр представив основні напрямки інвестиційних проектів в аграрній галузі України, зокрема з розвитку інфраструктури та логістики. Він також висловив сподівання на участь IFC в проектах підтримки малих і середніх господарств.

Як розповідають в Мінагропроді, експерти IFC взяли участь у розробці методики моніторингу, застави кредиторами згідно аграрних розписок, запропонували врегулювати питання розміру державного мита за нотаріальні дії з аграрними розписками. Крім іншого, розроблені методичні рекомендації для нотаріусів по діях з аграрними розписками.

Сторони обговорили також розширення експорту української продукції і можливу участь IFC у підтримці українських виробників на шляху до європейських, азіатських і африканських ринків.

Інформацію було взято з сайту

Latifundist

http://latifundist.com/novosti/25634-ifc-pomozhet-ukraine-s-realizatsiej-agrarnyh-investproektov