(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Іноземні компанії планують виробляти в Україні сільськогосподарську техніку та насіння

09 Лютий 2015

 

Іноземні інвестори розмірковують про можливість відкриття заводів  з виробництва сільськогосподарської техніки і насіння в Україні.

Дану інформацію повідомив Олексій Павленко, міністр продовольства і аграрної політики, після зустрічі з дипломатами, але не озвучив назви компаній і умови інвестування. Що стосується умов, на яких інвестори готові зайти в бізнес з виробництва сільськогосподарської техніки, то Олексій Павленко не зміг нічого сказати про них, повідомивши тільки те, що варіанти умов ще обговорюються і розглядаються, передає Агріакта.

В тому числі уточнюються і питання розміщення на існуючих заводських майданчиках виробництва з 20 відсотками складових збірки в Україні. Крім цього, розглядаються зараз і всілякі варіанти інвестування в покупку різної техніки через великі імпортно-експортні агентства та фонди тих чи інших країн під маленькі відсотки на 10 років. Це стане для розвитку аграрного сектору великим поштовхом. Міністр розповів і про те, що виробники Європи дуже зацікавлені в семирічній оренді землі в Україні для агровиробництва.

Інформацію було взято з сайту

AgroNews

http://agronews.ua/node/50292