(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Український АПК зможе ефективно працювати в умовах асоціації з ЄС - експерт

09 Вересень 2014
        Український аграрний сектор зможе ефективно працювати при дотриманні тих механізмів і вимог, які діють в даний час в країнах ЄС. Таку думку в своєму виступі на першому раунді V Українського зернового конгресу в Парижі 8 вересня висловив директор з агробізнесу Європейського банку реконструкції та розвитку Жіль Міттеталь. 
 
      «Україні немає сенсу боятися глобалізації, в т.ч. і в АПК, оскільки її аграрна галузь досить конкуретного. Наприклад, якщо б сьогодні в країнах ЄС державна підтримка була скасована, більшість сільгоспвиробників змушені були б почати процедуру банкрутства. На українських же аграріїв подібне рішення практично б не вплинуло, оскільки вони вже в даний час ведуть свій бізнес в умовах мінімальної держпідтримки», - вважає експерт. 
 
       На підтвердження даної тези Ж.Міттеталь зазначив, що в даний час, наприклад, погектарна субсидія в країнах ЄС становить близько 250 євро/га, тоді як в Україні цей показник становить лише близько 5 євро/га. У той же час, експерт підкреслив, що в Євросоюзі діє набагато жорсткіший механізм контролю за витрачанням коштів держпідтримки, тоді як українських аграріїв в даному аспекті Ж.Міттеталь назвав «вільними художниками». 
 
      «Тому твердження, що європейські аграрії в діючих умовах перебувають у вигіднішому становищі, ніж їхні українські колеги, є досить спірним», - резюмував Ж.Міттеталь.
 
Інформацію було взято із сайті
 
АПК-Інформ
 
 
http://www.apk-inform.com/ru/news/1035296#.VA77QcJ_uxB