(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

АПК зберігає позитивну тенденцію розвитку- Л.Козаченко

25 Червень 2014

Єдина галузь економіки, яка зберігає позитивну тенденцію розвитку – це сільське господарство. Таку думку під час засідання Економічної ради громадських організацій, галузевих асоціацій та організацій роботодавців на тему "Робота бізнесу в європейських реаліях. Бізнес-клімат в умовах військового конфлікту. Можливості і виклики для підприємців у 2014 році" висловив президент УАК Леонід Козаченко.

За його словами, ситуація в якій сьогодні опинилася наша держава є досить складною і зараз говорити про економічне зростання практично неможливо. "Єдина галузь, яка може зберегти позитивну тенденцію розвитку, – це сільське господарство, але треба зважати на те, що Крим, Донецька та Луганська області  генерують близько 12-13% валового виробництва АПК", - сказав експерт.

Л.Козаченко зазначив, що, незважаючи на усі складнощі, українська економіка має перспективи "якщо не забезпечити зростання, то хоча б зупинити падіння, яке ми маємо на сьогодні". На переконання експерта, зараз необхідно сконцентрувати свою увагу на питаннях фіскальної, монетарної політики, децентралізації влади, структурних змінах в органах державної влади та боротьби з корупцією.

Водночас, Л.Козаченко вважає, що бізнесу не треба бути осторонь пропозицій, які ідуть ззовні. Зокрема, йдеться про створення інституцій, які будуть впливати на бізнес-середовище – посада так званого бізнес-омбутсмена.

Під час засідання учасники заходу обговорили можливі виклики і перспективи українських підприємств після підписання  економічної складової Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС. Експерти та представники бізнесу проаналізували можливості просування українських товарів на ринки Європи та їх адаптації до норм ЄС, обговорили механізми стимулювання попиту на вітчизняну продукцію та одночасне запровадження вітчизняними підприємствами енергозберігаючих  технологій та ін.

Інформацію було взято із сайту

Аграрний тиждень. Україна

http://a7d.com.ua/novini/17656-apk-zbergaye-pozitivnu-tendencyu-rozvitku-lkozachenko.html