(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Посівна проведена вчасно і якісно — МінАПП

03 Червень 2014

Не зважаючи на негативний вплив політичних та економічних чинників, Мінагрополітики разом з Урядом у поточному році вдалося зберегти позитивну динаміку розвитку аграрного сектору. Своєчасно і якісно була проведена весняна посівна.

Про це сьогодні на прес-конференції, присвяченій підсумкам роботи аграрної галузі повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка, передає прес-служба відомства.

Так, у січні–квітні 2014 року аграрний сектор забезпечив приріст виробництва валової продукції сільського господарства проти відповідного періоду 2013 року на 5% (і це без урахування тимчасово окупованої території АР Крим та м. Севастополя). У тому числі у сільськогосподарських підприємствах — на 9,3%, у господарствах населення — на 1,2%.

«Також міністерству в цілому вдалося забезпечити своєчасне та якісне проведення основного комплексу весняно-польових робіт, упередити дефіцит пального та насіннєвого матеріалу. Було вжито заходів для зняття адміністративних бар’єрів в роботі імпортерів та виробників засобів захисту рослин, добрив та техніки. Бог дає погоду, урожай буде добрим», — додав Ігор Швайка.

Коментуючи ситуацію з весняно-польовим роботами на сході країни, Ігор Швайка зауважив, що критичних повідомлень на сьогодні не має, але у Луганській області існує необхідність підсилити охорону елеваторів та зерносховищ.

Інформацію було взято із сайту

Zernoua.info

http://zernoua.info/news/6716.html