(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

В Україні стартувала посівна кампанія!

26 Лютий 2014

В Україні стартувала посівна кампанія. Зокрема, вже сіють ярі зернові в Миколаївській області і Криму. Інші ж регіони завершують підготовку.

Так, вітчизняні аграрії забезпечені необхідними насіннями майже на 110%, добривами - на 80 %, паливно-мастильними матеріалами - на 70 %. У цілому ж планується засіяти зерновими 16,8 мільйона гектарів. При цьому, на 300-400 тисяч гектарів збільшаться посіви кукурудзи. Про це в інтерв'ю газеті «Коммерсант- Україна» повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«Сьогодні, незважаючи на ситуацію в країні і складні умови роботи самого аграрного відомства, загрози зриву проведення весняно-польових робіт немає. Ми проводили нараду і обдзвонювали регіони: ні кількісної, ні цінової проблеми із забезпеченням аграріїв паливно-мастильними матеріалами, добривами та насінням немає. Зараз ступінь готовності до посівної кампанії навіть вищий, ніж у попередні роки. Так, насінням аграрії забезпечені приблизно на 110%, паливно-мастильними матеріалами - на 70 %, добривами - на 80%», - зазначив Микола Присяжнюк.

За словами Міністра, пересівати планується не більше 500 тисяч гектарів. Це нижче середнього показника за останні 10 років. Якщо температура не опуститься нижче -7 ° C, то загрози того, що озимі постраждають, немає.

«В цілому в поточному сезоні під зернові буде засіяно 16,8 мільйона гектарів. Але трохи зміниться структура: збільшаться на 300-400 тисяч гектарів посіви кукурудзи за рахунок скорочення площ під жито і озиму пшеницю», - зазначив Микола Присяжнюк.

Також він додав, що вже почалася сівба ярових у Криму і Миколаївській області. І найближчим часом розпочнуться весняно-польові роботи в усіх південних областях.

Інформацію було взято із сайту

Аграрний Тиждень

http://a7d.com.ua/novini/16009-v-ukraine-startovala-posevnaya-kampaniya.html