(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Сільське господарство України відновить темпи зростання в IV кварталі - експерт

12 Грудень 2013

Завдяки відновленню темпів зростання в сільському господарстві в четвертому кварталі відновиться зростання реального ВВП.

Про це в ексклюзивному коментарі Latifundist.com повідомила головний економіст інвестиційної компанії Dragon Capital Олена Бєлан.

«Дані по окремих секторах підтверджують нашу думку про те, що основним фактором слабкого показника ВВП у третьому кварталі стало різке падіння обсягів сільськогосподарського виробництва. Додана вартість у сільському господарстві зменшилася на 2,1 % р/р у третьому кварталі ( -12 % кв/кв ; з урахуванням сезонних коливань) в порівнянні з ростом на 21 % у другому кварталі, оскільки вересневі зливи перервали збиральну кампанію», - сказала вона.

Дане зниження, на її думку, було частково компенсовано більш швидкими темпами зростання в секторах послуг, на частку яких припало більше половини ВВП.

Водночас, вона передбачає, що в четвертому кварталі сільське господарство відновить темпи зростання.

«Ми як і раніше вважаємо, що завдяки відновленню темпів зростання в сільському господарстві і низькій базі порівняння зростання реального ВВП відновиться в четвертому кварталі після п'яти кварталів зниження. Однак за підсумками року зростання ВВП, швидше за все, залишиться негативним і складе за нашими оцінками -0,7 % р/р», - резюмувала вона.

Інформацію було взято із сайту

Аграрний Тиждень

http://a7d.com.ua/novini/14830-selskoe-hozyaystvo-ukrainy-vosstanovit-tempy-rosta-v-iv-kvartale-ekspert.html