(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Кабмін пропонує спростити процедуру сертифікації зерна

27 Червень 2013

Кабмін пропонує Верховній Раді спростити процедуру сертифікації послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки, а також проводити таку сертифікацію тільки під час експортно-імпортних операцій. Законопроект «Про внесення змін до Закону України« Про зерно та ринок зерна в Україні »(№ 2361а) поданий Кабміном до Верховної Ради 20 червня.

Проект закону, якого з нетерпінням очікували учасники зернового ринку і в якого з'явилися "конкуренти", передбачає можливість отримання сертифіката суб'єктами, які користуються зерносховищами на умовах лізингу або оренди. У той же час, суб'єкти, що мають власні зерносховища, можуть отримати безстрокові сертифікати.

«Проектом закону передбачається встановлення можливості сертифікації послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки суб'єктами господарювання, які не мають власних зерносховищ, а користуються ними на умовах оренди або лізингу, і встановлення безстрокового терміну дії сертифіката крім випадків, коли зерносховище знаходиться в оренді або лізингу, спрощення процедури видачі сертифіката відповідності », - йдеться в документі.

Також Кабмін пропонує здійснювати сертифікацію якості зерна та продуктів його переробки тільки у випадках експортно-імпортних операцій із зерном і продуктами його переробки при переміщенні по території України зерна та продуктів його переробки, що придбані за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів (за винятком зерна та продуктів його переробки, що переміщуються по території України в режимі прохідного митного транзиту без перевантаження, і зерна, яке використовується для насіннєвих цілей), а також на вимогу однієї з сторін контракту.

Митне оформлення зерна та продуктів його переробки, згідно із законопроектом, буде здійснюватися за наявності сертифіката якості зерна та продуктів його переробки.

У пояснювальній записці зазначається, що прийняття законопроекту дозволить врегулювати питання видачі сертифікатів якості та сертифікатів зберігання зерна та продуктів його переробки.

Як повідомляв УНІАН, 21 травня Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект про скасування обов'язкової сертифікації якості зерна та продуктів його переробки, за винятком зерна, яке повністю або частково набувається за державні кошти, або ж якщо така умова передбачена контрактом, а також у разі ввезення зернових продуктів та їх переробки на територію України.

УНИАН

Інформацію було взято із сайту

Аграрний Союз України

http://www.auu.org.ua