(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Україна може отримати дозвіл на експорт кукурудзи і пшениці в США

21 Травень 2013

Україна і США готові поглиблювати співпрацю у сфері сільського господарства. Зокрема, сторони розглядають можливість експорту української кукурудзи та пшениці на американський ринок. Крім того, країни зацікавлені у співпраці в галузі біоенергетики та насінництва. Про це на зустрічі із заступником Міністра сільського господарства США з питань фермерства та зарубіжної сільськогосподарської служби Дарсі Веттер в ході робочої поїздки в США домовлявся Міністр Микола Присяжнюк.

«Щорічно товарообіг сільгосппродукції між Україною і США збільшується. Лише в 2012 році він зріс на 120 млн порівняно з 2011-м. Така ж позитивна тенденція зберігається і протягом перших місяців поточного року. Україна успішно продає на американський ринок мелясу, масло, шоколад, вироби із зерна та хлібних злаків і т.д.

Однак ми зацікавлені в розширенні присутності вітчизняної продукції », - повідомив Микола Присяжнюк.

Заступник Міністра сільського господарства США з питань фермерства та зарубіжної сільськогосподарської служби Дарсі Веттер, у свою чергу, зазначила, що Україна може отримати дозвіл на експорт кукурудзи і пшениці в США. Також вона висловила інтерес до співпраці в області розвитку та впровадження технологій в аграрному секторі, зокрема у виробництві біоетанолу та насінництві.

Нагадаємо, що в 2012 році товарообіг сільгосппродукції між США та Україною склав понад 353 млн доларів, що на 124 млн більше, ніж у 2011-му. А за 3 місяці 2013 року товарообіг склав 126 мільйонів доларів, що на 29 мільйонів більше, ніж за аналогічний період 2012 року.

Інформацію було взято із сайту

AgroNews

http://agronews.ua/node/27397