(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

В Україні 99,8% озимих культур знаходяться в доброму та задовільному стані

22 Березень 2013

Стан посівів озимих культур в Україні за даними регіонів із посіяних 8 млн 100 тис. га озимих культур отримано сходи на площі 8,07 млн га. З яких 99,8% знаходяться в доброму або задовільному стані, що порівняно з минулим роком це на 1,5 відсотка кращий показник.

На цьому наголосив Баграт Ахіджанов, директор департаменту фінансово-кредитної політики Мінагропроду в УКРІНФОРМі на засіданні "круглого столу" "Хто і як кредитує сільгоспвиробників напередодні весняних польових робіт?", передає агентство.

"Структура посівних площ становитиме 27,6 млн га, що на 0,4 млн га більше минулорічного. З них площа зернових культур складатиме 16,2 млн га або 58,8%, що відповідає оптимальному співвідношенні культур у сівозмінах", - зазначив Б.Ахіджанов.

Представник аграрного міністерства також повідомив, що сільгоспвиробники на сьогодні забезпечені мінеральними добривами на 114%, засобами захисту рослин при загальній потребі 29 тис т вже закуплено господарствами населення 25,2 тис т або 87% до заявки. Це на 13% більше минулорічного, підкреслив він.

Забезпечення насінням агровиробників становить 102% до потреби, зазначив Б.Ахіджанов. З яких пшениця - 103%, ячмінь - 101%, гречка - 106%. В цілому аграрії забезпечені насінням для посіву ярих культур, зауважив директор департаменту фінансово-кредитної політики Мінагропроду.

Баграт Ахіджанов також повідомив, що загальна потреба кредитних ресурсів для проведення весняно-польових робіт в Україні становить майже 39 млрд грн, що майже на 2 млрд більше показника 2012 року. Із цієї суми селяни забезпечені власним коштом майже на 31 млрд грн, дефіцит коштів становить 7 млрд 943 млн грн. Запозичені кошти складають 7,5 млрд грн з них комерційні кредити - 3 млрд 700 млн грн і банківський кредит планується залучити близько 4 млрд грн.

"Різницю дефіциту близько 300 млн грн планується покрити за рахунок ринкових механізмів, які задіяні в 2013 році - це участь Аграрного фонту та Державної продовольчої зернової корпорації у роботі над фінансуванням форвардних контрактів, що також врахується у загальному балансі грошових коштів, які спрямовуються на проведення весняно-польових робіт", - підсумував директор департаменту фінансово-кредитної політики Мінагропроду.

Інформацію було взято із сайту

AgroNews

http://agronews.ua/node/24936