(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

На Львівщині землевпорядники реєструють ділянки за новою системою

07 Березень 2013

Від початку 2013 року територіальні органи Держземагентства Львівщини внесли в Національну кадастрову систему понад 7 тисяч заяв, з них понад 6 тисяч заяв на реєстрацію земельних ділянок та 1100 заяв на видання витягів з кадастру. Зареєстровано близько 5 тисяч земельних ділянок та надано понад тисячі витягів з Державного земельного кадастру.

Про це повідомляє Урядовий портал.

“За кілька останніх років земельна реформа почала набувати чітких обрисів, колосальна робота була проведена територіальними органами Держземагентства щодо створення та наповнення інформаційної бази Державного земельного кадастру. Зокрема, на Львівщині, крім планово-картографічних та інших матеріалів, було відскановано, верифіковано понад 800 тисяч правовстановлюючих документів на землю. Ми вносимо в базу не тільки ділянку, а й максимум інформації про неї”, – відзначив Ростислав Тхір, перший заступник начальника головного управління Держземагентства у Львівській області.

Зокрема, посадовець наголосив, що з 1 січня відкрито Публічну кадастрову карту. В процесі користування нею виявляються помилки, і в цій ситуації не потрібно сприймати похибки та неточності на Публічній карті як сигнал до занепокоєння, ніхто не зазіхає на власність громадян, це не може бути підставою для сумнівів у праві власності на землю, ніяких юридичних, правових наслідків бути не може.

“Держземагентство пішло шляхом відкритості для громадськості та виправляє розбіжності автоматично і за заявочним принципом. Коли людина побачила недоліки на сайті, одразу заповнює форму зворотного зв’язку, далі ця інформація надходить до реєстраторів Держземагентства, які здійснюють її перевірку, і в разі помилки усувають її, заявнику скеровується письмова відповідь, а відомості на карті виправляються”, – відзначив Ростислав Тхір.

Інформацію було взято із сайту

AgroNews

http://agronews.ua/node/24250