(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Держава допомагатиме аграріям страхувати кукурудзу, сою та цукровий буряк

07 Лютий 2013

У минулому році в Україні набув чинності закон «Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою». Закон регулює відносини у сфері страхування сільськогосподарської продукції, яке здійснюється з державною підтримкою, з метою захисту майнових інтересів сільськогосподарських товаровиробників.

У 2012 році держава виділила 70 мільйонів гривень на виплату компенсацій на страхування озимої пшениці від втрат у період перезимівлі.

«Вітчизняний аграрний сектор потребує переходу до цивілізованої практики, коли природно-кліматичні ризики компенсують страхові компанії, та й самі сільгоспвиробники відчувають потребу у страхуванні. На сьогодні законодавча база для вирішення питання страхування вже створена, адже 1 липня 2012 року набув чинності Закон «Про страхування виробництва сільгосппродукції», ініційований Міністром аграрної політики та продовольства України Миколою Присяжнюком», − зазначив Прем’єр-міністр Микола Азаров.

А вже в цьому році, за словами директора Департаменту фінансово-кредитної політики та бухгалтерського обліку Мінагрополітики Баграта Ахіджанова, держава планує розширити перелік страхових продуктів, насамперед на весняно-літній період. Так, державне субсидування може поширитися на кукурудзу, сою та цукровий буряк.

Про те, що ринок аграрного страхування розвивається, свідчить робота Аграрного страхового пулу, який сформувався восени минулого року. Наразі до нього входять 4 страхові компанії. За словами заступниці керівника проекту IFC «Розвиток агрострахування в Україні» Ірини Головко, Аграрний страховий пул функціонує на основі світових стандартів, що гарантує надання якісних послуг.

Окрім цього, сільгоспвиробники можуть розраховувати на доступність страхових тарифів, що контролюватиме Уряд.

Інформацію було взято із сайту

AgroNews

http://agronews.ua/node/22920