(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Німецько-український аграрний діалог: перспективи розвитку.

10 Грудень 2012

  Чергова зустріч українських та німецьких експертів стала продовженням конструктивного діалогу у сфері земельних відносин. Вітчизняні  фахівці та їхні зарубіжні колеги за круглим  столом говорили про хід земельної реформи, інструменти аграрної політики для стійкого розвитку високопродуктивного сільського господарства в Україні. Про це повідомляє прес-служба Держземагентства.

   Зокрема Надзвичайний та Повноважний Посол ФРН в Україні Кристоф Вайль наголосив на перспективах розвитку співробітництва у рамках німецько-українського агрополітичного діалогу. Експерт Фолькер Зассе акцентував увагу на тому, що розвиток високопродуктивного та стабільного сільського господарства в Україні залежить, перш за усе, від стабільності податкового та митного законодавства, використання загальноекономічних стабілізаційних підходів з одночасним запобіганням просуванню окремих приватних інтересів, зміцнення юридичної безпеки в земельних питаннях.

  З огляду на заплановане відкриття земельного ринку в Україні з’являється потреба у запровадженні ефективного державного управління землею. Тому експерти дійшли спільної думки, що особливу увагу слід приділити прозорості земельних відносин та боротьбі з корупцією. Складність запланованої відміни мораторію полягає у впровадженні реєстраційних та кадастрово-технічних інструментів, систем землеустрою та оцінки землі. “Незалежні інституції, що відстежують ринок землі, статистично готують та оприлюднюють ціни на землю, мають стати невід’ємною частиною управління”, – зауважила експерт Оксана Франкевич.

  Одна з головних передумов реалізації потенціалу аграрного ринку України, про який так часто говорять, це вільна торгівля сільськогосподарськими продуктами та устаткуванням. На переконання експерта Йорга Радеке, угода про вільну торгівлю між Україною та Європейським Союзом збільшить шанси на зростання експорту високоякісних, конкурентоспроможних, українських аграрних продуктів на європейські та особливо на німецькі ринки.

Інформацію було взято із сайту

AgroNews

http://agronews.ua/node/20491