(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

На Сумщині обсяг реалізованої промислової продукції збільшився на 13,8%!

05 Листопад 2012

Сумщина нарощує темпи виробництва. На цьому наголосив заступник голови  Сумської облдержадміністрації Ігор Яговдик за підсумками відео-селекторної  наради щодо оцінки результатів діяльності райдержадміністрацій за 9 місяців  поточного року.

У ході зібрання зазначалося, що економіка області має позитивну динаміку:  за 9 місяців обсяг реалізованої промислової продукції в регіоні склав 14,5  млрд. грн., що на 13,8% більше, ніж за відповідний період минулого року, інформує Урядовий портал.

Валової продукції сільського господарства вироблено на суму майже 5,7 млрд. грн., що становить 108,2% до відповідного періоду 2011 року. Збільшилися темпи будівництва - за звітний період уведено в експлуатацію 107,4 тис. квадратних метрів загальної площі житла.

Найкращі показники соціально-економічного розвитку демонструють Роменський, Сумський та Конотопський райони області.

"Стабільна робота підприємств регіону, здобутки аграріїв, дають нам можливість реалізувати соціальні проекти, покращувати життя людей", - підкреслив Ігор Яговдик.

Серед знакових об'єктів, які було зведено протягом року, посадовець назвав учасний дитячий футбольний центр "Барса", діагностичний центр у Конотопі, новий навчально-лабораторний корпус Шосткинського інституту СумДУ, реконструкцію обласного театру драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна.

Інформацію було взято із сайту

AgroNews

http://agronews.in.ua/node/18551