(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Цього року в Україні олійних культур буде зібрано на 20% більше, ніж торік!

24 Жовтень 2012

Зокрема, очікується збільшення потужностей з переробки соняшнику до 12,2 млн. тонн в рік. За словами С.Капшука, це відбудеться за рахунок реконструкції і модернізації діючих підприємств на 0,493 млн. т і за рахунок будівництва нових заводів на 2,66 млн. т., повідомляє УНН.

Збільшаться потужності з переробки сої до 2,448 млн. т в рік в основному за рахунок реконструкції і модернізації діючих підприємств - на 0,235 млн. т, за рахунок будівництва нових заводів на 0,25 млн. т.

Також зростуть можливості з переробки ріпаку до 1,357 млн. тонн в рік, чому сприятиме будівництво нового заводу в Черкаській області.

"Потужності з переробки насіння олійних культур не тільки забезпечують повну їхню переробку, а й значно перевищують валовий збір олійних в поточному маркетинговому році - на 20%. Це обумовлює високу конкуренцію переробників на ринку олії за сировинні ресурси і, як наслідок, стимулює зростання закупівельних цін .

Це підтверджується високими закупівельними цінами на насіння соняшнику не тільки на початку збору врожаю, але й в кінці вересня-початку жовтня - 4600 грн/т ", - зазначив глава" Укроліяпром".

Нагадаємо, начальник відділу зернових і технічних культур Департаменту землеробства Міністерства аграрної політики та продовольства Леонід Сухомлин повідомляв, що цього МР буде зібрано соняшника не менше 7,5 млн тонн.

Торік сільськогосподарські товаровиробники виробили 8,6 млн тонн соняшнику. Крім того, минулого року аграрії збили 3,6 млн тонн соняшникової олії.

Інформацію було взято із сайту

AgroNews

http://agronews.in.ua/node/17983