(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 

Аграрний фонд України буде здійснювати форвардні закупівлі зерна за вдосконаленим механізмом.

05 Жовтень 2012

Вже в цьому році Аграрний фонд почне форвардні закупівлі зерна врожаю 2013 року згідно нового вдосконаленого механізму. Підписання форвардних контрактів буде відбуватися в період проведення осінньо-польових робіт, змінено механізм обрахунку, згідно з яким виплати будуть відбуватися двома траншами. Це дозволить сільгоспвиробникам залучити необхідні оборотні кошти під час проведення посівної кампанії озимих культур, тобто в період найбільшої потреби в коштах. Про це повідомив Міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк.

"Зміни у порядку проведення форвардних закупівель зерна стосувалися термінів їх проведення (перенесені на період проведення комплексу осінньо-польових робіт) і змінено механізм обрахунку, згідно з яким виплати будуть проходити двома траншами:
 
- Перший (авансовий) - буде розраховуватися в розмірі 50% від мінімальної інтервенційної ціни для окремої культури на поточний маркетинговий період;
 
- Другий (остаточний) - буде розрахований на основі середньозваженої ціни фіксингу, яка складеться на організованому аграрному ринку на момент переоформлення зерна ", - повідомив міністр.
 
Крім цього, Микола Присяжнюк розповів, що починають діяти заставні закупівлі, в рамках яких аграрії зможуть залучити бюджетну позику за ставкою Нацбанку (6,8% річних).
 
"Ця бюджетна позика надається під заставу зерна, сільгоспвиробник залишає його на зберігання в Аграрному фонді. Тож аграрії зможуть отримати необхідні кошти і уникнути витрат на високі відсотки комерційного кредитування", - підкреслив Міністр.
 
Керівник відомства зазначив, що результати роботи Аграрного фонду доводять: Фонд перетворився на повноцінний фінансовий інструмент і перестав виконувати функцію державної хлібної комори.
 
"Аграрний фонд успішно здійснює інтервенції борошна для виготовлення соціальних сортів хліба у всіх областях. Потреба регіонів у борошні для виготовлення хліба масових сортів становить 79 тис. тонн щомісяця. На сьогодні між Аграрним фондом, обласними державними адміністраціями та хлібопекарськими підприємствами укладені договори з постачання 34 тис . тонн борошна щомісячно. Зараз угоди укладено з підприємствами 19 областей ", - зазначив Микола Присяжнюк.
Інформацію було взято із сайту
Інформаційна компанія "ПроАгро"
http://www.proagro.com.ua/news/ukr/4072809.html