(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
  •  
  •  
  • Про компанію
  •  

Про компанію

замовити зворотній зв'язок
 
 

Наша компанія існує на ринку з 1993 року. Ми представляємо широкий спектр товарів і послуг необхідних аграріям. На сьогоднішній день сферу діяльності можна розділити умовно на такі напрямки:

  • - продаж імпортної сільгосптехніки;
  • - гарантійний сервіс та післягарантійне обслуговування;
  • - продаж запасних частин.

Волинська Фондова Компанія є однією із провідних компаній на ринку сільськогосподарської техніки в Україні. Виробники різних країн світу постачають в компанію техніку та обладнання сільського господарства, а також запасні частини.

Реалізація сільгосптехніки та запасних частин являється основою фінансової діяльності нашої компанії. Ми представляємо таких відомих світових виробників, як: Unia, Challenger, Massey Ferguson, Kuhn, Agrisem, Meprozet, Agrex, Falc, Mara, TeeJet, Araj, Metal Erg, Dominoni.

KUHN (Франція, м. Саверне) - Техніка для обробітку та підготовки ґрунту, сівби, культивування, техніка для сінозаготівлі, кормозмішування, обприскувачі.

UNIA (Польща, м. Грудзяж) - Техніка для догляду, внесення мінеральних та оргнанічних добрив, обприскувачі, мульчувачі, техніка для картоплярства, плуги, дискові борони, дискові агрегати,пружинні борони,диско-лапові агрегати, культиватори, косарки, прес-підбирачі.

Meprozet (Польща) - Машини для внесення рідких органічних добрив.

Agrisem (Франція) - Обладнання для обробітку грунту та посіву.

Agrex (Італія) - Зерносушарки та млини.

Mara (Італія) - Планувальники грунту.

Falc (Італія) - Горизонтальні та вертикальні фрези, мульчувачі, ротаційні плуги. 

Araj Польща) - Елеватори (зернові комплекси).

Massey Ferguson (США) -  Трактори, комбайни, телескопічні навантажувачі.

Dominoni (Італія) - Жатки.

Надійність, якість, професіоналізм - принципи нашої роботи.

 
supamario
 
#

Маючи потужну та мобільну  сервісну службу забезпечуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування, техніка доставляється покупцю в господарство та запускається нашою сервісною службою. 

Наша компанія використовує комплексний підхід по роботі з клієнтами та партнерами, що забезпечує широкий вибір умов і форм розрахунків за придбану у нас техніку та послуги. 

Кожен продаж забезпечується обов’язковим безкоштовним навчанням операторів (комбайнерів, трактористів, інженерів), що дає можливість їм швидко освоїти високотехнологічні машини і уникнути будь-яких проблем в їх експлуатації. 

На сьогоднішній день окрім центрального офісу, який знаходиться у м. Луцьку, працює ще 7 філій у містах: КиєвіПолтавіВінниціОдесі, Житомирі, Дніпрі та Хмельницькому. В містах, де працюють філії нашої компанії, на основних трасах розташовані демонстраційні майданчики, на яких виставлено весь спектр техніки виробників, з якими ми співпрацюємо, та працюють спеціалісти з продажу, які надають кваліфіковані консультації. Завдяки такій мережі філій охоплюється вся територія України.