(0800) 21-11-99 - Продаж с/г техніка. (Дзвінки з усіх номерів безкоштовні)

Волинська фондова компанія

Усі види сільськогосподарської техніки та обладнання
замовити зворотній зв'язок
 
Slide_vfc-com-ua

Благодійність

ДОПОМАГАЮЧИ ІНШИМ В БІДІ, МИ ОТРИМУЄМО ЩЕПЛЕННЯ ВІД ПОДІБНИХ СИТУАЦІЙ У НАШОМУ ЖИТТІ!

 

ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД

 

«Допоможи дитині»

 

43006, Україна, Волинська область
м. Луцьк, вул. Вахтангова, 16 
Ідент.код 36892326
Тел.:  (0332) 78-65-15, (050) 339-98-88

Питання про благодійність сьогодні актуальне, як ніколи. Україна має сильні благодійні традиції, але і зараз, незважаючи на складну економічну ситуацію в країні, достатня кількість людей, причому не завжди з великими доходами, активно підтримує і просуває філантропічні традиції в сучасному суспільстві. Це обумовлюється тим, що люди в період економічної кризи відчули потребу один в одному, бажання взаємної підтримки і спільної роботи.

Пропонуємо Вам приєднатися до благодійного фонду «Допоможи дитині», який заснований за участю працівників ПрАТ «Волинська фондова компанія» і створений з метою допомогти дітям із малозабезпечених сімей або дітям-сиротам з хворобами, які потребують тривалого і дорогого лікування. На сьогоднішній день ми допомагаємо купувати ліки маленьким діткам з такими недугами як рак та сильні опіки, проте, ми не маємо можливості надавати системну допомогу по причині обмеженого бюджету.

Зі свого боку гарантуємо прозорий процес фінансування та звітності, для того щоб всі учасники фонду знали куди вкладають свої гроші і яким чином вони використовуються.

Допомога тим хто цього насправді потребує – це дійсно дуже важлива справа. Ці дітки сьогодні не скажуть «дякую», але ми будемо знати, що дали їм шанс заново почати життя.

Давайте разом змінювати світ на краще!

Легкобит Ліда

Це Ліда Легкобит !!! Їй 7 років, і за свій маленький вік, вона пережила вже багато болю. Виховує Ліду бабуся, бо в мами пухлина головного мозку, а тато практично не цікавиться дівчинкою, в нього інша сім’я. В чотири роки, при УЗД, у Ліди виявили пухлину черевної порожнини. В Інституті раку дівчинці видалили пухлину і вона повернулася для проходження хіміотерапії в дитячу лікарню м. Рівне. Гроші на ліки збирали небайдужі люди. Всі етапи хіміотерапії Ліда перенесла дуже важко, але після останньої лікарі сказали, що хворобу подолано. На даний момент дівчинці лікують гепатит, але є ще гостра необхідність в MIBG обстеженні.

Воно потрібне для того, щоб остаточно переконатися в тому, що хвороба відступила. На жаль таке обстеження не робиться в Україні і Ліді потрібно поїхати до Польщі. Ця поїздка обійдеться приблизно в  2000 доларів. Сума включає обстеження, проїзд та проживання. Зібрати такі кошти бабуся не може, бо ще і сама дуже хвора.

БФ «Допоможи дитині» звертається до всіх небайдужих людей з проханням допомогти матеріально. Якщо ми не будемо байдужі, то це обстеження для Ліди стане цілком досяжним.

15.04.2015р. Ліда Легкобит пройшла MIBG обстеження в клініці  ZAKLAD MEDYCYNY NUKLEARNEJ INSTYTUT «POMNIK – CENTRUM ZDROWIA DZIECKA».  Результат обстеження позитивний. Дякуємо всім не байдужим людям, які допомогли. На разі дівчинці потрібно боротися з гепатитом, на який вона захворіла в наслідок численних переливань крові під час лікування онкології.

13.06.2018 р. Станом на даний момент Ліда успішно подолала онкологію, однак ще поребує лікування печінки.

 

Гетьман Матвій

Розсилаємо листи небайдужим людям з проханням про допомогу Гетьману Матвію:

 

31.07.2018 р. Матвійко ще перебуває у лікарні, де проходить обстеження та додаткове лікування перед поїздкою в Київ для трансплатантації кісткового мозку.     

   

Біда чужою не буває. Будь ласка, не залишайтесь осторонь!!! 

За детальною інформацією звертайтеся за телефоном +380501700853

Кошти просимо перераховувати на рахунок :

Для відправки коштів:  р/р 26004301252630, ВОУ Ощадбанк м. Луцьк, МФО 303398